Tvorba eshopu

Hľadal si a našiel si. Kreatívne digitálne štúdio, ktoré sa venuje aj tvorbe eshopov. Sme tu pre teba! Ako špecialisti na tvorbu eshopov ti ponúkame kvalitné služby za rozumné ceny.

 

Postaráme sa o to, aby tvoj eshop bol atraktívny, funkčný a responzívny. Nechaj sa inšpirovať inými eshopmi alebo nám daj voľnú ruku a my ti vytvoríme unikátny eshop presne podľa tvojich predstáv.

 

Kontaktuj nás a dozvieš sa viac o našich službách v oblasti tvorby eshopov. Ponuku na tvorbu eshopu ti urobíme zadarmo 🙂

tvorba web stránok,

Čo je to responzívný dizajn web stránky?

Zobrazenie web stránky na každom zariadení správne. Presne táto veta najlepšie vystihuje responzívny dizajn web stránky. Ale o čo v skutočnosti ide? Ide o rôzne pravidlá, podľa ktorých sa má obsah web stránky prispôsobovať veľkosti displeja. Ak je správne vytvorená web stránka, tak obsah, ktorý uvidíš na veľkom monitore počítača, musíš správne vidieť aj na notebooku, tablete a hlavne na mobile. Veď dnes už predsa každý surfuje na internete a prezerá web stránky cez mobil.

Aká je cena za tvorbu eshopu?

Záleží od toho, čo potrebuješ,

ale cena za vytvorenie eshopu je férová.

Každý eshop robíme na mieru, preto ti cenu

za vytvorenie eshopu hneď nepovieme.

Ak chceš, môžeme ti vytvoriť ponuku pre vytvorenie eshopu zadarmo 😊

Eshop na splátky?

Vieme, že eshop je pre začínajúceho podnikateľa celkom náročná položka na financie. Preto ti vieme dať eshop aj na splátky. Dohodneme sa, či nám zaplatíš na 2x, 3x, 4x alebo podľa potreby prispôsobíme platbu za eshop😊

Stretli sme sa už aj s lacným eshopom. Začínajúci podnikatelia niekedy za účelom zníženia nákladu si zaobstarajú lacný eshop, či už od študenta, ktorý to urobí za drobné alebo si eshop snažia vytvoriť svojpomocne.

Nerob to! Ak nechceš vyhodiť peniaze za zbytočný eshop, ktorý nemusí fungovať správne a nebude sa zobrazovať vo vyhľadávaní Google, tak si radšej za eshop priplať.

Zase, aby si si nemyslel, ani my nezoberieme za eshop tisícky eur, ale každý eshop, ktorý vytvoríme má svoju hodnotu 😊.

Máš už eshop, ale cítiš, že by si ho chcel prerobiť alebo opraviť?

Nie je problém! V našej ponuke nájdeš aj služby prerobenia alebo opravy eshopov. Postaráme sa o to, aby tvoj eshop bol aktuálny, atraktívny a funkčný. Kontaktuj nás a dozvieš sa viac o našich službách prerobenia alebo opravy eshopov. Nečakaj a začni s prerábaním alebo opravou tvojho eshopu už dnes!

Ako tvoríme eshop?

V jednoduchosti je krása a preto robíme každý eshop na mieru, bez použitia nejakej lacnej šablóny. Určite si videl ponuku, kde ponúkali vytvorenie eshopu za pár eur. Môžeme ti s určitosťou povedať, že lacný eshop ti nemôže zarobiť peniaze. Respektíve aj lacný eshop môže zarobiť peniaze, ale musel by si zaplatiť potom oveľa viac do reklám, propagácie eshopu a SEO optimalizácie pre eshop.

 

U nás ti to nehrozí. Možno, že nám zaplatíš o niečo viac ako nejakému študentovi, ktorý má inzerát, že robí lacný eshop, ale určite koniec koncov ušetríš, lebo ten študent ti neponúkne k eshopu marketing a iné služby, aby tvoj eshop začal predávať. U nás to máš všetko pod jednou strechou od tvorby eshopu až po dovedenie zákazníka a presvedčenie, aby si niečo kúpil práve od teba z tvojho eshopu😊.

 

Vždy sa snažíme vytvoriť eshop pomocou redakčného systému WordPress a doplnku Woocommerce. Nakoľko to je najrozšírenejší redakčný systém a spravovanie eshopu je potom pre teba veľmi jednoduché. Ak požaduješ náročnejšie funkcie, tak ti jednoducho eshop naprogramujeme úplne od základov tak, aby obsahoval všetko čo si chcel. Ak už máš logo, prípadne firemnú identitu, urobíme ti web dizajn tak, aby všetky farby na eshope ladili s tvojím dizajnom loga. Ak logo nemáš, s veľkou radosťou ti ho vytvoríme. Tešíme sa na spoluprácu.

Získanie informácií

Povieš nám, čo potrebuješ a čo od eshopu očakávaš.

Náčrt

Interne si urobíme náčrt a prekonzultujeme to medzi sebou, aby eshop bol dokonalý.

Copywriting

Ty nám povieš stručne o čom eshop má byť a my ti k tomu prichystáme texty, s ktorými budeš mať nepriestrelné SEO pre vyhľadávače.

Grafický návrh

Pošleme ti ukážku, ako by tvoj eshop mohol vyzerať. Ak nebudeš spokojný, tak to prerobíme (to sa nám, ale nestáva často 😊 ).

Programovanie

Ak povieš, že grafický návrh je ok, tak začneme programovať. Ak nie, tak to nakreslíme inak.

Testovacie prostredie

Nasadíme eshop, aby sme si ho mohli pozrieť na živo, ale s obmedzeným prístupom, aby tvoj eshop zatiaľ nikto iný nevidel.

Spustenie

Ak je všetko ok, tak eshop spustíme a ty môžeš predávať. Potom už len ťa zaškolíme, aby si eshop vedel ovládať.

Čo by si mal ešte vedieť o eshope, predtým, ako si ho necháš vytvoriť?

SEO Optimalizácia

Nič neskrývame, preto ti to povieme na rovinu. Ak si necháš vytvoriť web stránku a čakáš, že hneď budeš vo vyhľadávaní Google, tak ťa musíme sklamať. Vytvorenie web stránky je jedna vec a presadenie sa na Google do popredných miest je zase niečo iné. K tomu, aby si bol vo vyhľadávaní na Google potrebuješ kvalitné SEO, respektíve SEO optimalizáciu. Vždy keď robíme ponuku pre zákazníka pridávame do nej aj cenu za SEO Optimalizáciu.

Je to dobrovoľná služba, takže si ju nemusíš dať urobiť hneď a niekto to ani neponúka 😊. Píšeme ti to tu preto, lebo určite natrafíš aj na lacnú web stránku, ktorá ťa vyjde pár drobných, ale po niekoľkých mesiacoch zistíš, že tvoja nová web stránka nie je vo vyhľadávaní Google. To bude najskôr preto, lebo lacná web stránka je na rýchlo urobená za či najnižšiu cenu ale dosť nekvalitne. Na oko to možno nevidíš, ale výsledky s ňou nebudeš mať žiadne.

Online marketing

Ani s kvalitným eshopom nebudeš hneď vo vyhľadávaní. Preto je potrebné urobiť marketing a spustiť reklamné kampane.

Reklamné kampane ti vieme zabezpečiť pomocou Facebooku a Instagramu (teraz už meta) a tiež pomocou Google. Tam pekne odprezentujeme tvoju firmu alebo podnikanie a prilákame ľudí, aby si pozreli tvoj nový eshop.

Čím viac ľudí príde na tvoj eshop, tým lepšie priečky dosiahneš so svojím eshopom vo vyhľadávaní Google (veľmi laicky povedané 😊).

Prečo by sme ti mali vytvoriť
e-shop práve my?

  • Jedinečné nápady
  • Bez hraníc
  • Rýchlosť
  • Responzivita
  • Bezpečnosť
  • SEO ready
  • Férový prístup
  • Jednoducho editovateľné
  • E-shop na mieru